• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • COSMOS LASER PROJECTOR
  • LAZER GÖSTERİ SİSTEMLERİ KİRALAMA,SATIŞ,TAMİR,YEDEK PARÇA
  • COSMOS LASER PROJECTOR
  • LAZER GÖSTERİ SİSTEMLERİ KİRALAMA,SATIŞ,TAMİR,YEDEK PARÇA
  • COSMOS LASER PROJECTOR
  • LAZER GÖSTERİ SİSTEMLERİ KİRALAMA,SATIŞ,TAMİR,YEDEK PARÇA
  • COSMOS LASER PROJECTOR
  • LAZER GÖSTERİ SİSTEMLERİ KİRALAMA,SATIŞ,TAMİR,YEDEK PARÇA
  • COSMOS LASER PROJECTOR
  • LAZER GÖSTERİ SİSTEMLERİ KİRALAMA,SATIŞ,TAMİR,YEDEK PARÇA

LASER SOFTWEAR (YAZILIM)

lazer gösterileri için Entegre Ağ Donanımı, - FB4

Daha fazla ve daha fazla müşteri Pangolin tescilli FB4 Ağ tabanlı Lazer Kontrol Donanım kullanarak, ağ kurulumları tamamlamak için değişmeye başlar gibi bir devrim, lazer eğlence sektöründe gerçekleşiyor. FB4 senin lazer ve multimedya gösterileri için bir medya sunucusu olarak görev yapar ve bir sanatçı olarak size yardımcı olur oluşturmak ve arzu nasıl lazer görüntüler, kontrol eder. Bu, tüm yeni donanım kullanarak mümkün olduğunu, yanı sıra popüler kontrol kurulumları bazı gösteren olarak, eylem FB4 gösterir Yukarıdaki video göz atın.

ILDA kablolar ile çalışan sorunlardan bazıları şunlardır:

Uzun yıllar boyunca, lazer sanayi kurma ve lazer gösterileri kontrol etmek için standart bağlantı olarak, ortak "ILDA" kablo kullandı. Gerçekte, bir "ILDA kablosu" (yaygın baskı endüstrisinde kullanılan) bir 25-pin bağlantısı özelliğine sahip dişi kablo DB-25 erkek, başka bir şey değildir. Bu yeterli sahip kontrol yazılımı ve bir lazer donanımdan bir sinyal göndermek için anlamına gelirken, aynı zamanda zor ve sert büyük ölçekli, daha sofistike lazer görüntüler yapmak için yapım, birçok müşteri için önemli sınırlayıcı faktörler sunmuştur.

 • Kısa kablo çalışır - ILDA kablosu kullanırken, genellikle maksimum çalışma sınırlıdır etrafında 150ft (50M). ayrıca kabloları uzanan zaman, sinyal veya çıkış kalitesinde bir kayıp olduğunu fark edebilirsiniz. Ve büyük ölçekli üretimler, stadyum gösterileri, ve festival gösterileri için, bu ciddi bir sınırlayıcı faktör olduğu kanıtlanmıştır.
 • ILDA kablolar özellikle trussing aracılığıyla çalıştırmak için bir kabus. ILDA kabloları hantal "kafaları" kolayca karışık ve çalışmak için oldukça zorlu hale olsun.
 • ILDA kabloları çok hassastır ve onlara pimleri kolayca eğilip kırabilir. Bu durumda, hatta en kötü durum durumlarda, sergilenmektedir lazer efektleri ve gösterilerinde bozulmasına yol, ya da lazer, çalışan sinyal bir kaybı var, bir lazer projektör güvenliğini engel olabilir bütün.
 • ILDA kabloları kullanarak, yalnızca tek bir kontrol konumundan bazı çok lazerler sürebilirim. Yapımı birden çok projektörler kullanılan büyük ölçekli gösterileri, sürücü zor olmuyor.

Daha iyi bir yaklaşım - FB4 ile lazerleri kullanmanın avantajları

FB4 lazer ve multimedya gösterileri için bir medya sunucusu olarak davranan Pangolin yeni bir ağ denetim donanımı vardır. artık modası geçmiş ILDA kablosu kullanmak zorunda böylece FB4, bir lazer projektör içinde doğrudan entegre edilebilir. Bunun yerine, lazer gösterileri ve görüntüler, tüm bir ağ kurulumu tamamen kontrol edilebilir.

FB4 ile çalışırken, sizin ihtiyaçlarınız için en iyisinin ne kontrol yapılandırma karar sanatçı olarak size izin, seçim için kontrol çözümlerinin bir çeşitlilik var. Yaygın kontrol konfigürasyonları içerir:

Akış Modu - sadece projektöre Pangolin yazılımını (Quickshow veya SONRASI) çalışan PC'nizden bir ağ kablosu çalıştırın ve kurulum ve bitti.

Aydınlatma Konsol Modu - Sadece istenilen lazer efektleri programlamak ve Pangolin yazılımında istediğiniz gösterir ve FB4 belleğine bu kaydedin. Ardından, lazer arkasına konsoldan DMX veya Artnet çalıştırın ve kurulum ve bitti. (Eğer birini kullanmak istemiyorsanız) aslında gösterileri çalıştırırken Hayır PC gereklidir.

Otomatik Mod - bizim oto-mod özelliği sayesinde, herhangi bir lazer efektleri tasarım veya Pangolin yazılımında istediğiniz gösterir ve FB4 üzerinde tescilli hafızasına kaydedebilirsiniz. FB4 sonra belirli bir tarih ve saate ayarlayabilirsiniz saat, bir inşa etti, ve bu daha sonra gösteri kurulumunda bir PC'ye gerek kalmadan, otomatik olarak geri içerik çalıştırmak veya kontrol istasyonunda olacaktır. İçerik değiştirmek veya güncellemek gerekiyorsa Ve, fiziksel lazer "gitmek" zorunda kalmadan, bir ağ kablosu üzerinden yapabilirsiniz.

FB4 FB4 Standard, FB4 Ilda, FB4 DMX ve FB4 MAX dahil olmak üzere dört farklı versiyonu, şu anda mevcuttur. Ayrıntılı sayfa FB4 tartışarak ve çeşitli konfigürasyonlar ve mümkün kontrol kurulumları, bulunabilir Buraya tıklayarak .

Biz de entegre FB4 donanım standardı sunan, mevcut lazerlerden tam bir çizgi var. Ve bu Pangolin Projektör Sevk Ağı aracılığıyla, büyük oranları mevcuttur. Daha fazla bilgi edinmek fiyatlandırma görmek ve tarafından, sipariş Buraya tıklayarak .

LAZER TEKNİK
PARTY VİDEOLARI
İlgili resim


     LAZER GREEN               SERİSİ

 LAZER SOFTWARE
İlgili resim

     EKO SERİSİ